TemaSanat.Com

Öğrenci ve Profösör.. 2rmtmk4
Kayıt Ol'dan Üye Olabilirsiniz..!!
TemaSanat.Com

Öğrenci ve Profösör.. 2rmtmk4
Kayıt Ol'dan Üye Olabilirsiniz..!!
TemaSanat.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaRadyo DinleLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapÖğrenci ve Profösör.. Torpilli

Öğrenci ve Profösör..

YazarMesaj
~VuRaLL~

~VuRaLL~

Karma Puan : 69
Rep : 2

Başarılar
Başarı Puanı:
Öğrenci ve Profösör.. Imgleft100/15Öğrenci ve Profösör.. Emptybarbleue  (100/15)
Seviye:
Öğrenci ve Profösör.. Imgleft100/10Öğrenci ve Profösör.. Emptybarbleue  (100/10)
Güçlülük:
Öğrenci ve Profösör.. Imgleft100/5Öğrenci ve Profösör.. Emptybarbleue  (100/5)

Öğrenci ve Profösör.. Empty
MesajKonu: Öğrenci ve Profösör..   Öğrenci ve Profösör.. Icon_minitimeSalı 6 Tem. 2010 - 21:32

Üniversite yemekhanesine giren bir ögrenci tüm yerler dolu oldugundan gidip üniversite profesörünün oturdugu masaya oturmus.

Profesör kaslarini çatarak: " Okuzler ve kuslar ayni masada oturamaz!"
Ogrenci: "O zaman ben ucuyorum..."

Profesor cevaba cok sinirlenmis, sinavda ogrenciye takmis ve sinavini basarisiz gecmesi icin elinden geleni yapmis.
Yanliz sinavda ogrenci tum sorulari mukemmel bir sekilde cevaplamis. Profesor ogrenciye: Sana son bir soru soracagim - demis.
Yolda yururken iki torba buldugunu hayalet, birinde akil var, digerinde ise para var. Hangi cuvali alirsin?

Ogrenci: "Para olan cuvali secerdim..."
Profesor: "Ben akil olan cuvali secerdim..."

Ogrenci:"Normal! Kimde ne eksikse onu secer...

Profesor cok sinirlenmis, ogrencinin not defterini alip icine "Okuz" yazmis. Ogrenci nota bakmadan odadan cikmis.

Bir dakika sonra ogrenci kapiyi aralamis : "Sayin profesor, imzanizi atmissiniz, fakat notumu yazmayi unutmussunuz."- demis.

Öğrenci ve Profösör..
1 sayfadaki 1 sayfası