TemaSanat.Com

Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm 2rmtmk4
Kayıt Ol'dan Üye Olabilirsiniz..!!
TemaSanat.Com

Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm 2rmtmk4
Kayıt Ol'dan Üye Olabilirsiniz..!!
TemaSanat.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaRadyo DinleLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapAlüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Torpilli

Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm

4 posters
YazarMesaj
Cenan

Cenan

Karma Puan : 5
Rep : 0

Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Empty
MesajKonu: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 22:47

He duydum kiiiiiii, benim damat geline dügün hediyesi yapmiss... Yapmiss taa valla damattt atı almıs üsküdarı geçmis... Bir güzel olmuss, bir güzel olmusss... Ben kaynana olaraktan çok kıskandımm dogrusu...

Şimidi ellerine , ayaklarına ay pardon yüreğine saglık derkene... Bol, seviyeli, kalıcı üyeler gelir insallah derim...

Efenimm, lafı uzatmayayım.. Damadımın ve Gelinimun ( bunda bir yanlıslık var yaa hem damat hem gelin ben neyim sasırdım )... Hayırlı ve ugurlu olsun der......

Hemen sizlere bir pasta keserim... pasta

Sevgiler Canlarımmmm... elinesaglik

hahahahahahahahahaha , ay bu damattt alemmm.. Tam kaynanasına göre bir avatar bulmuss sagolll... oh oh yandan Smile))))
iLKeR

Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Stars12
iLKeR

Karma Puan : 1469
Rep : 15

Başarılar
Başarı Puanı:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/75Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/75)
Seviye:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/35Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/35)
Güçlülük:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/50Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/50)

MesajKonu: Geri: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 22:51

Alüüü hello hallo merhaba ablam hsg aramiza Smile kop damatta ben oldum Smile
bu aradada avatarin süpermis cistak Smile
sagolasin ablam insallah
http://flatcasttema.forummum.com
Cenan

Cenan

MesajKonu: Geri: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 22:54

Sayende süper bir avatarım oldu hahahahahahahahaa.. Heee seni damat yaptimm:))))
iLKeR

iLKeR

Karma Puan : 1469

Başarılar
Başarı Puanı:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/75Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/75)
Seviye:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/35Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/35)
Güçlülük:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/50Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/50)

MesajKonu: Geri: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 22:54

masum
http://flatcasttema.forummum.com
SiRiN

SiRiN

Karma Puan : 644
Rep : 17

Başarılar
Başarı Puanı:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/55Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/55)
Seviye:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/25Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/25)
Güçlülük:

MesajKonu: Geri: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePaz 8 Ağus. 2010 - 23:15

hsgdiniz aramiza
*PeRiSi*

*PeRiSi*

Karma Puan : 461

Başarılar
Başarı Puanı:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/45Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/45)
Seviye:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/20Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/20)
Güçlülük:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/30Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/30)

MesajKonu: Geri: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 10:14

ay siz cok yasayin emi ablam ben de gelin oldum öylemi saten gelindim hosgeldin canim ablam
Cenan

Cenan

MesajKonu: Geri: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 12:10

Hosbuldum sirin arkadasım.....

Smile)) Hosbuldummmmm bitanemmm , he sen gelin oldun.. Eski gelini bir yeniliyeyim dedim Smile) Bitanemmm...
*PeRiSi*

*PeRiSi*

Karma Puan : 461

Başarılar
Başarı Puanı:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/45Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/45)
Seviye:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/20Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/20)
Güçlülük:
Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Imgleft100/30Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Emptybarbleue  (100/30)

MesajKonu: Geri: Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm   Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü  Ben Celdummmmmmmmmm Icon_minitimePtsi 9 Ağus. 2010 - 12:39

ohhhhhhhhhhh iyi yaptin canim ablam dariz basina ins sirin

Alüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü Ben Celdummmmmmmmmm
1 sayfadaki 1 sayfası