TemaSanat.Com

Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? 2rmtmk4
Kayıt Ol'dan Üye Olabilirsiniz..!!
TemaSanat.Com

Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? 2rmtmk4
Kayıt Ol'dan Üye Olabilirsiniz..!!
TemaSanat.Com
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaRadyo DinleLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yapPhotoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Torpilli

Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir?

YazarMesaj
SiRiN

Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Stars12
SiRiN

Karma Puan : 644
Rep : 17

Başarılar
Başarı Puanı:
Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Imgleft100/55Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Emptybarbleue  (100/55)
Seviye:
Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Imgleft100/25Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Emptybarbleue  (100/25)
Güçlülük:
Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Imgleft100/35Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Emptybarbleue  (100/35)

Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Empty
MesajKonu: Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir?   Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir? Icon_minitimePerş. 1 Tem. 2010 - 18:52

Photoshop’a shape yüklemek için ilk olarak photoshop’u açıyoruz ve şekildeki gibi rectangle tool’un olduğu butona sağ tıklıyoruz

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

“Costum Shape Tool” seçiliyken üst menüye “shape” butonu geldiğini görüceksiniz. Aşağıdaki resimde olduğu gibi yönergeleri izleyin.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

CS3; Yukarıdaki resimde 3. adım olarak “Load Shapes” butonuna tıkladığınızda, tek yapmanız gereken CSH uzantılı shape dosyasını gösterip “Load” butonuna tıklamak.

Photoshop’a Shape Nasıl Yüklenir?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Photoshop’a Brush Nasıl Yüklenir
» bu nasil ayrilik
» PhotoShopta Nasıl Brush Yaparım ?
» Rep Nasil Vere Bilirim{Resimli Anlatim}
» Online Photoshop